Hakkımızda

Erdemler Soğutma A.Ş. 2000 yılında soğutma sektöründe ilkleri hedefleyerek Ankara’nın Ostim semtinde kurulmuş, kaliteli ürünleriyle piyasanın seçkin firmaları arasında yerini almıştır. Günümüzde ise, Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde yaklaşık 15.000 m2 alanda 7000 m2 kapalı alan ile 8000 m2 açık alana sahip üretim tesisiyle, soğutma sektörünün alanında lider firmalarına gerek yurtiçi gerekse yurtdışı projelerinde kalitesinden ödün vermeyen, giderek kalitesini ve teknolojisini geliştiren ürünleri 15 yılı aşkın süredir üretmektedir.

Kalitede mükemmellik, sınırsız müşteri memnuniyeti Erdemler Soğutma A.Ş'nin en büyük hedefidir.

Üretim tesisimizde, Soğuk Depo Panel İmalatı, Soğuk Depo Kapı İmalatı, Mono Blok Soğutma Üniteleri İmalatı, Split Tip Soğutma Üniteleri İmalatı, Endüstriyel Tip Soğutma Grupları İmalatı, Şoklama Üniteleri İmalatı yapılmakta olup, sektörümüzün ihtiyaç duyduğu projelerde, projelendirme aşamasından başlamak suretiyle, anahtar teslimi taahhüt işleri de firmamız tarafından yapılmaktadır.

Ayrıca, üretimini yapmış olduğumuz ürünlerin servis, montaj ve bakım hizmetleri de firmamız tecrübeli elemanlarınca yapılmaktadır.

Kalite Politikamız

Erdemler Soğutma A.Ş.'nin imalat ve hareket anlayışında daima müşterilerinin ihtiyaç talep ve memnuniyeti ön sırada tutulmuştur. Şirketimiz kuruluşundan itibaren ürün kalitesinde mükemmellik anlayışı ve sınırsız müşteri memnuniyeti prensibi doğrultusunda sürekli gelişmeye devam ederek soğutma sektörünün vazgeçilmezleri arasında önemli bir yer edinmiştir.

Hedefimiz müşteri istekleri doğrultusunda şartlarımızı zorlayarak daima kaliteyi zirvede tutmak ve sektördeki ürün yelpazesine sürekli yeni alternatifler sunmaktır.

Tarihçemiz

  • 2017 - Fabrikamızdaki ofis katı hizmete girdi.
  • 2014 - 2. Fabrika üretime başladı.
  • 2013 - 3500 m2 kapalı alan üzerine 2. fabrika inşaatına başlandı.
  • 2012 - İstanbul'da şube açılışı.
  • 2009 - Yeni bina için arsa alımı.
  • 2007 - Fabrika kapalı alanının genişletilmesi.
  • 2005 - GMS Soğutma şirketinin kurulması. 1000 m2 Kazan fabrikasının imalata geçmesi
  • 2000 - Şirket kurulumu.

Sertifikalarımız