ERDEMLER SOĞUTMA

Hakkımızda

Erdemler Soğutma A.Ş. 2000 yılında soğutma sektöründe ilkleri hedefleyerek Ankara’nın Ostim semtinde kurulmuş, kaliteli ürünleriyle piyasanın seçkin firmaları arasında yerini almıştır. Günümüzde ise, Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde yaklaşık 15.000 m2 alanda 7000 m2 kapalı alan ile 8000 m2 açık alana sahip üretim tesisiyle, soğutma sektörünün alanında lider firmalarına gerek yurtiçi gerekse yurtdışı projelerinde kalitesinden ödün vermeyen, giderek kalitesini ve teknolojisini geliştiren ürünleri 15 yılı aşkın süredir üretmektedir.

Kalite Politikamız

Erdemler Soğutma A.Ş.‘nin imalat ve hareket anlayışında daima müşterilerinin ihtiyaç talep ve memnuniyeti ön sırada tutulmuştur. Şirketimiz kuruluşundan itibaren ürün kalitesinde mükemmellik anlayışı ve sınırsız müşteri memnuniyeti prensibi doğrultusunda sürekli gelişmeye devam ederek soğutma sektörünün vazgeçilmezleri arasında önemli bir yer edinmiştir.

Hedefimiz müşteri istekleri doğrultusunda şartlarımızı zorlayarak daima kaliteyi zirvede tutmak ve sektördeki ürün yelpazesine sürekli yeni alternatifler sunmaktır.

Kalitede mükemmellik ve sınırsız müşteri memnuniyeti en büyük hedefimiz.

2000
Şirket Kurulumu

Erdemler Soğutma, 2000 yılında hizmete başladı.

2005
Büyüme Adımları

GMS Soğutma şirketinin kurulması. 1000 m2 Kazan fabrikasının imalata geçmesi.

2007
Genişleme Çalışmaları

Fabrika kapalı alanının genişletilmesi.

2009
Yatırımlar

Yeni bina için arsa alımı.

2012
Şubelenme Süreci

İstanbul’da şube açılışı.

2013
İkinci Fabrika

3500 m2 kapalı alan üzerine 2. fabrika inşaatına başlandı.

2017
İyileştirme Çalışmaları

Fabrikamızdaki ofis katı hizmete girdi.

Geri
Whatsapp