ENG
TR

Paneller

paneller

Soğuk depolar için gereken çeşitli boyutlardaki paneller, Erdemler Soğutma tarafından COOLPAN markasıyla uluslar arası standartlarda üretilmekte ve hizmete sunulmaktadır. COOLPAN duvar, tavan ve zemin panelleri, 60, 80, 100, 120, 150, 200 mm kalınlıklarında,115 mm eninde ve isteğe bağlı olarak 12 m boya kadar üretilebilmektedir. Duvar ve panel sacları isteğe ve kullanım alanına bağlı olarak Cr-Ni, PVC, Galvaniz ve Polyester olarak, zemin paneli ise paslanmaz, PVC ve plywood olarak üretilebilmektedir.

paneller
paneller
paneller
paneller
paneller
paneller
Coolpan soğuk depo panellerimizi kilitli ve kilitsiz olarak iki alternatifli olmak üzere 60mm, 80mm, 100mm, 120mm, 150mm ve 200 mm kalınlıklarında üretmekteyiz.
paneller
paneller
COOLPAN panellerimiz TS EN ISO 9001: 2000 ve TSEK kalite güvence sistemleri çerçevesinde üretilir. Bu siz saygıdeğer müşterilerimize; hammadde tedarikçilerimizden tutun, üretimimizin her aşamasından, teslimata kadar tüm tedariklerimizin onaylanmış bir kalite sistemiyle siz değerli müşterilerimize kalitesi onaylı bir ürün yelpazesini almanın rahatlığını sunar. COOLPAN panellerin yüzeyi pürüzsüz, hijyeniktir ve temizlenmesi kolaydır. Hijyenik olması sebebi ile özelikle hastanelerde, gıda ürünleri depolarında ve ilaç sektöründe tercih edilmektedir. Özel tasarımı ve aksesuarlarıyla ısı kaybını önlemektedir.
paneller
paneller
Endüstriyel Soğuk Depo Panelleri Kullanım Alanları Endüstriyel yapılar Fabrikalar ve sanayi yapıları Süper marketler Depolar, hangarlar Tarım ve hayvancılık ile ilgili sanayi yapıları Endüstriyel soğuk depolar Sosyal tesisler (konaklama yerleri, yurt, otel vb.) Her türlü gıda ürünleri tesisi (sebze, meyve, bitkisel ve hayvansal ürünler, deniz ürünleri, çikolata, yağ vb.) Unlu mamülleri üreten tesisler, pastaneler Tıbbi malzemeler üreten işletmeler ve depolar(ilaç üretici firmalar, laboratuarlar, hastaneler vb.) Endüstriyel Soğuk Depo Panelleri Kullanım Amacı Endüstriyel Soğuk Depo Panelleri; Gıda maddelerinin; depolama, işleme, değerlendirme, dayanıklı hale getirme, ambalajlama işlerinden bir veya birkaçının yapıldığı ve gıda maddeleri satış yerlerine gönderilmek üzere depolandığı tesisler olarak kullanımı için proje bazında uygulamalar yapılır. ZEMİN PANELLERİ & İZOLASYON Standart zemin panelleri; iç yüzeyi 12 mm kalınlığında, yüzey katmanları orijinal huş ağacından, kaymayan, nem tutmayan, hijyenik ve pratik, bakımı kolay, üst tarafı koyu kahverengi, altıgen dokulu 240 gr/m2 yoğunluğunda fenolik reçine laminat kaplı plywood, dış yüzeyi ise 0,50 mm kalınlıkta sıcak daldırma, galvaniz sactır. Zemin panelleri 3.000 kg/m2 düzgün yayılı yük taşıma kapasitesine sahiptir.İsteğe bağlı olarak ( PLW+ Galv )( PVC+KON+Galv)( Mat Cr – Ni + KON + Galv ) . Sac. olarak üretilmektedir.
alfalaval certified

Alfa Laval Ticari Soğutma Ekipmanları Yetkili Distribütörü

© Copyright 2011 Tüm Hakları saklıdır

tescil